Zbritjee - Dyer te bardha

Shitet nga: DizajnCompany 07 Tet 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Aksion , Derë e bardh - Me fuga , 3 bagllam , me iveric të plotë , dyert jan te lyera dhe llakirata , kan mundesi te lahen dhe mundsi shum e vogel per tu gërrithur. Prodhim nga Europa. , ne qmim Perfshihet edhe montimi Na telefonini , gjendemi ne Podujevë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim