derë e hymjes

Shitet nga: Amir 13 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e hymjes 100€
Nr. 045 638 622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim