dritare plastike

Shitet nga: ardi 16 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes 2 dritare plastike shum te rujtura ika ende llastikat mbrojts qmimi 50e copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim