dritare te drurit

Shitet nga: xxxx 13 Jan 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare te drurit shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim