dyere

Shitet nga: bashkim toqani 16 Tet 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesim disa dyer sllovene te ruajtura mier
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim