llustera

Shitet nga: jeti 23 Mar 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes keta dy llustera ne gjende te rregullt dy copa 15€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim