2 llavabo

Shitet nga: Aldi 09 Dhj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Inventar për banjo
Shiten 2 llavabo te perdorura po te mira. Tel dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim