Ventilator i perdorur

Shitet nga: Ylber Durmishi 11 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Inventar për banjo
Ventilatori ka qen i perdorur nje kohe te shkurt dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim