Shiten Pisha Smarag 2.50 metra per vetem 10 euro!

Shitet nga: bajra 21 Maj 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
"FidanishtjaBajra"

Shesim Pisha Smarag rreth 400 cop madhsia deri ne 2.50 dy metra e gjysum per vetem 10 euro


Per me shume mund te kontaktoni ne tel:044/685-457

Fidanishtja gjendet ne kilometrin e 5 te magjistrales Prishtine-Besiane
ne Fshatin Lebane.

"FidanishtjaBajra" Lebane-Prishtine
Ju faleminderon per interesimin Tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim