2 lula me qmim te volitshem

Shitet nga: eg 20 Jan 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes 2lula me qmim te volitshem
Qmimi per cop 35 euro

Kontakti:
044389689
viber: .+38649470804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim