Agro garden

Shitet nga: agro garden 24 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
"Agro Garden ''Shesim pisha,druj dekorativ,lule sezonale dhe shumvjeqare dhe fidane lloje te ndryshme.Rregullojm projektojm dhe mirëmbajm oborret.Kemi traditë ne kopshtari. Kontaktoni ne nr e tel.044307441
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim