Drunj te Blirit,Pisha dhe Dardha te egra per sha..

Shitet nga: Arsim 25 Mar 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim drunj te Blirit (blinit) me gjatesi nga 3m deri ne 6m
Jane shume te drejte dhe te shendetshem
Ju mirpresim Kemi me shumice dhe pakice Qmimi i volitshem
3 euro per cop me shumic bejme zbritje
Pishat jane te reja (fidane)
Dardhat e egra per shartim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim