Far tershane me shumice

Shitet nga: Mustafa Pllana 23 Shk 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim fare Terrshane me shumice
Per kumunikim telefoni ne kete numer 044865650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim