Far tershere

Shitet nga: jakup 22 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes tersher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim