Fidane Manaferre

Shitet nga: Bedri 27 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim fidane manaferre, të cilësisë së lartë (dy varietete).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim