Fidanishtja havolli

Shitet nga: mentor 26 Maj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
fidanishtja havolli ben kultivimin rritjen edhe zhvillimin e t gjitha llojeve te pemve (fidaneve)drunjeve dekorativ pishave dhe luleve te ndryshme.. ju mirpresim..gjendemi n llapashtic podujev tel 044 169 248 .ose044 555 421 ose mun te na gjenii ne facebok fidanishtja havolli ...po ashtu bejm krasitjen e te gjitha llojeve te pemve e cila fillon qysh tasht..nga muaji shkurt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim