Fidanishtja havolli

Shitet nga: mentori 14 Krr 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
bejm rregullimin dhe dekorimin e oborreve parqeve dhe shum gjerave tjera..po ashtu kultivojm t gjitha llojet e bimve drunjeve dekorativ..pemve pishave lulave etj..po ashtu edhe e bejm mbjelljen e tyre n menyren me t mir..Fidanishtja havolli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim