LULA

Shitet nga: Bahri 02 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lula fikus, cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim