Lule Shqiponje.

Shitet nga: Riad 06 Nën 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule Shqiponje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim