Lule me madhsi afer 1,5m

Shitet nga: avdi 01 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes lulet
2 copa \
jane shume te medha mbi 1.5m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim