Lule te bukura

Shitet nga: Shaban 19 Tet 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
Jan lule shum te bukura per oborre dhe per ambiente te mbyllura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim