Lule

Shitet nga: Arbri 19 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim