Lule

Shitet nga: ??? 16 Mar 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
Esht e mir per sallona dhe kuzhina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim