Lulishte METI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: lulishte METI 13 Pri 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
lulishte METI bon rregullimin e oborrev mbjelljen e pishav lulev sezonale si dhe drunj dekorus me net lami kemi pervoj pune na kontaktoni ne 049 243 739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim