lule

Shitet nga: lule 09 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
lulja eshte shum e bukur gjatsia 1m pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim