rasad ( dredhza ) 5 cent

Shitet nga: ilir 21 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
rasad i dredhzes i llojit alba me rendiment mjaft te lart, informatat ne nr tel 044454381-049394278,, cmimi 4 cent me shumic me pakic kan tjeter cmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim