Garnitura 3-2-1-1

Shitet nga: Drilon 10 Nën 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR   380 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Jan garnitur 3, 2 , dhe dy 1 .
Jan ne gjendje te mire .
Cmimi i garnitures eshte 310€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim