Komod për TV

Shitet nga: Safet Abdyli 30 Mar 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komoden per Tv dhe sende tjera ka mundesi me vendos në të si p.sh servisa i ka dyert me gjama dhe është e mirë e rujtur nuk është e hargat e përdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim