Komode per televizor

Shitet nga: Sevdaili 20 Mar 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   130 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komoden e drurit per televizor.Komoda eshte pak e perdorur por eshte shume e mire dhe e ruajtur.
Per ma shume na kontaktoni ne nr.

044-427-120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim