Prodhojm Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+386..

Shitet nga: ART-DESIGN 11 Maj 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë


Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale, te gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jan me Dyshek ortopedik, Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit , Per me shum kontaktoni ne numrin 044/152-077 ose 049/152-077 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves, Email arton49@hotmail.com VIBER +386 49 152 077 Gjindemi ne Ferizaj Afer super Viva ne Magjistralen FERIZAJ SHKUP Te Rrethi

Secila dhome e gjumit e ka qmimin e vet ne fotoNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim