Kauqi

Shitet nga: Fati 27 Maj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   50 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Kauqi siq shihet edhe ne foto esht pak i perdorur, qmimi esht i perballueshem, kauqi eshte per fjetje shum te rehatshme dhe per ulje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim