Mobileria Alberti

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria Alberti 13 Pri 02:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Mobileria Alberti

Prodhojme Kuzhina dhoma fjetjes tavolina dhe gjera qe nevojiten shtepis tuaj..

Gjindemi ne rrugen Ali Ajeti ne Podujeve

Mund te telefononi ne numrat.. 045242084 ,044114862 ose ne viber 0037745242084

Ju mirepresim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim