Prodhojm dhoma gjumi 550 euro,viber +38649152077

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART DIZAJN 06 Sht 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
prodhojm dhoma gjumi qmimi 550 euro me transport dhe montim ne gjith teritorin e kosoves, porosit mund ti beni edhe ne telefon 044152077 ose 049152077
hotmail. arton49@hotmail.com
secila dhome e gjumit e ka qmimin ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim