Shitet

Shitet nga: Fatos 22 Shk 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet shtrati pak i perdorur (150 euro); Termo ( 240 euro) dhe dy dollapa 280 Euro.
Te gjitha jane ne gjendje shum te mire dhe pak te perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim