Komoda per televizor

Shitet nga: Enver 10 Shk 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shiten komodat shum te mira te drurit dhe jan shum te rujtne dy copa komplet 150 euro 045405697.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim