Kuzhin

Shitet nga: Jeti 25 Gsh 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes Kuzhinen e drurit e ardhur nga gjermania esht shum e ruajtur kjo qe shihet .
Gjatsia 4 metra .

Numri i Telefonit . 044 728 638 dhe 049 482 825 . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim