ZBRITJE DHOMA GJUMIT 550 EURO OFERTA VLEN 1 MUAJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DESIGN 11 Maj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Prodhojm Dhoma Gjumi qmimi 550 euro dhe 600 euro,dhoma esht komplet me dyshek ortopedik siq shifen ne foto keto dhoma jan ,si dhe lloje tjera te Mobiljeve ,Transporti dhe Montimi Gratis
Gjindemi ne Ferizaj afer SUPER VIVA ne magjistralen Ferizaj- Shkup


Telefon; +377 0 44 152 077 ose +386 0 49 152 077

Porosit mund ti boni edhe nepermjet Telefonit ;;;;; E-mail arton49@hotmail.com
We manufacture all types of furniture
Ferizaj KOSOVE ..,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim