2 kompleta kauqa ,1 komod dhe 1 tavolin

Shitet nga: Genc 16 Dhj 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 kompleta kauqa, gjithesej dy-tresha, dy-dysha dhe dy-fotele,nje komod, nje tavolin dhe nje tepih. Te gjitha jane te reja dhe shume te ruajtura, mirepo per arsyje te shitjes se baneses, i kam zbritur ne nje qmim nen minimal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim