Ganitura dhe Tepihu

Shitet nga: euron 21 Shk 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet Ganitura dhe Tepihu
Pres blers serioz Kan ngjyr te kaltert te Mshilt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim