Garniture 3,2 dhe 1 urgjent

Shitet nga: Fati 18 Shk 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura perbehat nga nje 3sh, nje 2sh dhe nje fotele. Kan nje ngjyre shum moderne jan pak te perdorur siq shihen edhe ne foto, pres telefonues serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim