Kend mobilje

Shitet nga: Jeti 13 Mar 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes keto mobile jan shume te ruajtura jan dy tresha nje dysh edhe nje fotele ,jan pak te perdorura dhe mund te kthehen nga cila ane te konvenon .
Per me shum mund te kontaktoni ne kete nr: 049 482 825 dhe viber +37744403042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim