Komoda dhe dy krevatat

Shitet nga: daja 05 Gsh 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten komoda dhe dy krevatat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim