Komodine per tv

Shitet nga: Veli 27 Jan 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   95 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Ne gjendje shum te mire dhe eshte pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim