Kreveta

Shitet nga: Arben 04 Shk 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kreveta dy 3-sha rrethi dhe nje fotele, të përdorur por që të gjith jan në gjendje te rregullt. Krevetat 3-sha mund te shtrihen dhe te përdoren për fjetje.

Për më shum informata mund të na kontaktoni ne numrin ton personal:
044-168-201 ose ne viber !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim