Mobile per sallon

Shitet nga: Arlindi 18 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet ne gjendje te rregullt 2 tresha dhe 1 dysh krejt shtrihen per fjetje
Nr.044807026
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim