Mobile set 3+2+1+1

Shitet nga: Veli aliu 18 Pri 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kompletin e mobileve
Tresh dysh dhe dy fotele
Jan shum te ruajtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim