Mobilett,speciale...tresh,dysh,tabure,kfalitet,,zb

Shitet nga: Blerim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilet nga Jasht,3-2+Taburja,3+Shtrihet ,per fjetje dhe ,ka fjetje te rehatshme .?...ju lutem vetum blersa serioz mus humbni koh te tjert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim