Mobilje 1-tresh 1-dysh dhe 2-fotele

Shitet nga: Fexhrie Ajvazi 19 Pri 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
1-tresh i cili mund te shtrihet dhe mund te shfrytezohet edhe per fjetje. 1-dysh dhe 2-fotele. Mobiljet kane ngjyre vishnje dhe jane ne gjendje te rregullte pa demtime, jane te ruajtura mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim