Mobilje/Inventar

Shitet nga: Naim 11 Maj 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes një tresh dhe një njësh (3 dhe 1) Treshi shtrihet dhe shërben edhe për fjetje. Arsyeja e shitjes është ndërrimi i mobiljeve.Vlen të ceket që janë shumë pak të përdorura, ndërsa janë blerë 450 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim