Mobilje per sallon dhe dhoma dhoma gjumi

Shitet nga: vigani 05 Tet 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
mobilet jane ne gjendje te rregullt te gjitha disa jane te perdorura disa tjera jo (psh treshi nuk eshte i perdorur)
arsyeja e shitjes per shkak sepse kemi planifikuar ndrrimin e mobileve dhe per ket arsye i kame qitur ne shitje
koha eshte e limituar per shitje
shitja eshte si nje lloj pakete (dmth te gjitha shiten se bashku).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim